Proč u nás? Protože máme Poštu zdarma!

Nová kolekce pracovní a bezpečnostní obuvi výrobce UVEX

Pracovní a bezpečnostní obuv UVEX není, pouze klasickou pracovní obuví je to životní styl.

uvex1.              uvex2.              uvex3.

 

Absolutní novinky roku 2020 od výrobce UVEX nenechají nikoho, kdo používá bezpečnostní obuv chladným. Absolutně moderní design a zvýšení kvalitativních vlastností, je řadí mezi absolutní špičku.  

Pracovná obuv UVEX 9506

Sportovní design splňuje sofistikovanou funkčnost přičemž obuv UVEX je mladistvá a stylová, v kombinaci s prvotřídním komfortem a díky jeho lehkému designu, vysoce technologicky optimalizovaným materiálem a ergonomicky tvarované podrážce je ideálním společníkem pro každodenní pracovní život.

Bezpečnostní obuv UVEX poskytuje optimální ochranu a podporu pro jednotlivé pohyby lidského těla. Tato bezpečnostní obuv byla navržena na základě nejnovějších fyziologických výzkumů a inovativních technologií s cílem snížit pracovní stres na svalově-kosterním systému a optimalizovat pohodu nositele.

Pracovná obuv UVEX 95061

Ergonomická konstrukce bezpečnostní obuvi nabízí dokonalou rovnováhu mezi ochranou a komfortem. Konstrukce vyniká svými čistými liniemi a minimalistickým vzhledem.

Nová série pracovní obuvi uvex je lehká, štíhlá a flexibilní - s každým krokem, který provedete. Bezpečnost se sportovním vzhledem. Právě to, co potřebujete, pokud pracujete v relativně nenáročných oblastech, jako je logistika, lehký průmysl nebo pokud jste kvalifikovaný odborník v oblasti řemesel.

Bezpečnostní obuv výrobce UVEX poskytuje dokonalou ochranu v průmyslových odvětvích, jako jsou automobilový průmysl a strojírenství, v chemickém průmyslu, na stavbách, ve službách a logistice - ale i ve venkovních pracovních prostorách, jako je zahradnictví, zemědělství a lesnictví.

Pracovná obuv UVEX 950618

UVEX PONUKA