Proč u nás? Protože máme Poštu zdarma!

Jste frustrován z uvolňování unavených šňůrek na pracovní a bezpečnostní obuvi? Vychutnejte si převratný vázací systém BOA


Každý den v práci se stává nepříjemným, pokud se vaše pracovní obuv neustále dokola uvolňuje a právě tehdy když byste nejméně očekávali. Ten pocit když obyčejné šňůrky přivádějí mnohé k zoufalství, zhoršují vaše soustředění na práci a zvyšují riziko úrazu zažil asi každý. Představa, že máte pracovní obuv, která perfektně sedí na noze a je vždy přesně utažena, tak jak potřebujete je k nezaplacení. Celý pracovní den se můžete spolehnout, že šněrování neškrtí váš nárt a pracovní obuv pěkně kopíruje chodidlo.

Vaše představa o perfektním šněrování na pracovní a bezpečnostní obuvi se vám splní díky unikátnímu systému vázání BOA!

Co je BOA vázací systém?

Moderní vázací systém obuvi, který dává maximální volnost při pohybu a je konstruován pro maximální výkon ze tří integrovaných součástí: mikro nastavitelného číselníku, silného a zároveň lehkého šněrování a speciálním lankem s minimálním třením.

Jak vznikl BOA vázací systém?

Gary Hammerslag z Colorada změnil svůj nepříjemný pocit z rozvázání obuvi na pocit jistoty a bezpečí. Nápad BOA vázacího systému se zrodil v roce 2001 v skalnatých horách Colorada při nebezpečné chůzi s rozvázán šňůrkami. Inovativní vázací systém přinesl zcela nový zážitek.

Jak funguje tento vysoce návykový převratný vázací systém na pracovní a bezpečnostní obuvi?

  První dojem je doslova úžasný, tento vynález dá vaší chůzi větší jistotu a zvyšuje komfort do maximální míry. Garantuje, že pracovní boty se již nerozváže a zapomenete už navždy na otlaky.

Zvažuje jednoduchým otočením kolečka ve směru hodinových ručiček utáhnete a otočením v protisměru mírně povolíte a tímto šokující jednoduchým způsobem svou obuv dostanete do stavu, dokud dokonale nesedne. Díky tomu můžete směle vykročit do práce, neboť žádné rozvázáno šňůrky už nehrozí a obuv bude stále dokonale utažena.

Rozváží pouhým stiskem upínacího systému a šňůrky se automaticky uvolní.

Rádi byste si užili pracovní, nebo bezpečnostní obuv s BOA systémem?

Nakupujte u specialistů na pracovní a bezpečnostní obuv, protože na jejich výběr se můžete spolehnout.