Proč u nás? Protože máme Poštu zdarma!

SIEVI

Webová stránka značky: SIEVI
Padesátá léta
Od švů na průmyslový podnik
Prvním produktem Sievina Jalkina byla gumová bota zakončená kůží, stejná bota opotřebovaná po zemi i po Finsku, která vyrazila po cestě k industrializaci. Koncem padesátých let se také Sievin Jalkine rozrostl z malé dílny na velký průmyslový podnik.

Šedesátá léta
Od gumové obuvi s kůží až po největší finskou továrnu na boty
Když gumová bota vypadla z laskavosti, Sievin Jalkine se otočil k kožené botě. Výroba musela být aktualizována a továrna rozšířena. Na konci tohoto desetiletí jsme ročně vyprodukovali více než 100 000 párů.

Sedmdesátá léta
Výrobce bot se stává průkopníkem bezpečnosti
Koncept bezpečnosti práce byl v 70. letech revolucionizován a bylo načase, aby Sievi nechal své návrhy bezpečnostní obuvi odstranit z rýsovacího prkna a na výrobní linku. Značně jsme investovali do školení a výzkumu a vývoje a do konce desetiletí jsme byli připraveni na vývozní trh.

80. léta
Sieviho kroky jsou mezinárodní
Kvalita a sortiment bezpečnostní obuvi Sievi brzy vzbudila pozornost v zahraničí a v 80. letech jsme otevřeli prodejní společnost ve Švédsku - náš hlavní vývozní trh. Dalšími důležitými vývozními trhy byly Norsko a Dánsko a Kanada, Velká Británie a kontinentální Evropa vypadaly slibně. Když dosáhl 35 let, Sievi dokázal s rostoucí sebedůvěrou hledět do budoucnosti.

90. léta
Specialista na bezpečnostní obuv díky neustálému vývoji produktů a výrobních metod

Navzdory poklesu výroby kožené obuvi ve Finsku jsme neustále zvyšovali naši produkci a počet zaměstnanců. V současné době zaměstnáváme přibližně 490 osob a jako uznání našeho příspěvku k zaměstnanosti a bezpečnosti práce jsme v roce 1996 obdrželi od MPSV DOBRÉ ZAMĚSTNANCI.

Sievi je největší a nejpokročilejší výrobce bezpečnostní obuvi v severní Evropě. 1991 jsme jako první v Evropě získali akreditaci kvality 9000 ISO 9000. Byli jsme také první v Evropě, kteří získali právo používat značku CE pro všechny naše bezpečnostní obuvi. Vývoz v současné době představuje 60% naší produkce. Všechny naše výrobky jsou vyráběny s využitím finské práce.

2000s
Obnova, rozšíření a produkce se zvyšují.
Skupina Sievi bude pokračovat v již osvědčené linii z roku 2000 investováním do produktů a výrobních procesů za účelem neustálého zlepšování. Rok 2002 s sebou přinesl řadu změn a reforem, například na podzim roku 2002 Kožedělná továrna Lapua n nahka Oy a podnikání CTE Leather Oy spojily skupinu Sievi s cílem posílit již úspěšnou podnikatelskou rodinu. Během podzimu 2002 se rozšířily také předpoklady společnosti v továrně na výrobu a strojírenskou základnu Sievi, čímž se výsledek pozitivních změn v počtu zaměstnanců skupiny zvýšil na 560 lidí.

V roce 2009 se výrobní závody společnosti se sídlem v Sievi rozšiřují o 4 000 metrů čtverečních, což představuje 40% nárůst výrobních závodů v Sievi. Flexibilitu a rychlost logistiky zvyšuje jedinečné, plně automatizované logistické centrum, které dále zkracuje dodací lhůtu zákazníkům Sievi.
 

Cena

38903891
138903891
1 položek celkem
52124 112 92M
3 241,67 Kč bez DPH
3 890 Kč

Extrémně moderní a sofistikovaná pracovní a bezpečnostní obuv finské výroby Výhody bezpečnostní obuvi  Sievi Viper 1+ S1 pro uživatele: Odolná a sportovní pracovní obuv...

Kód: 4416/39

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem